<p>

هتل شایگان, كيش, استان هرمزگان, ایران

ریال4.000.000 ریال3.600.000

تورهای مشابه</p>
<p>&nbsp;

بررسی در دسترس بودن</p>
<p>&nbsp;

موجود
ناموجود
انتخاب شده
نوع تور: تور روزانه
مدت زمان: 1 روزه
حداکثر تعداد افراد: 6
موقعیت: جزیره کیش
امتیاز:
تاریخ خروج :
تاریخ بازگشت:
بزرگسال:
کودکان:
نوزاد :

</p>
<p>Overview</p>
<p>

تور کیش به صورت گروهی و یا انفرادی توسط آژانسهای مسافرتی معرفی شده در این سایت همه روزه در چندین ساعت پروازی مختلف و از شهرهای مختلف کشور برگزار میگردد ، بنابر این میتوانید با توجه به ظرفیت پروازهای موجود ، ساعت پروازی خود را به دلخواه انتخاب کنید و ساعت مورد نظر و هتل مورد نظر خود را از آژانس مربوطه درخواست نمایند.

از آنجاییکه تمامی آژانسهای معرفی شده در این سایت بلیط و واچر هتل را صورت الکترونیکی صادر میکنند لذا برای تهیه تور نیاز به مراجعه حضوری به آژانس نیز وجود ندارد و مسافرانی که به دلیل بعد مسافت و یا نداشتن وقت قادر به مراجعه به آژانس نیستند، میتوانند پس از واریز وجه ، مدارک تور را به صورت ایمیل ، فاکس ، تلگرام و سایر اپلیکیشن های تلفن همراه دریافت کرده و سفر خود را انجام دهند.

هنگام انتخاب ساعت پروازی به خاطر داشته باشید که زمان تخلیه و تحویل اطاق در هتلهای کیش به ترتیب ساعت ۱۲ و ۱۴ میباشد. البته اگر ساعت پروازی انتخاب شده شما خارج از این زمان باشد میتوانید پس از تخلیه اطاق چمدانهای خود را به لابی هتل تحویل داده و تا زمان پرواز از گشت و خرید در جزیره استفاده نمایید.

تمامی تورهای معرفی شده در این سایت با پروازهای ایرباس و یا بویینگ انجام میشود.

مسافران محترم به خاطر داشته باشند که ارائه شناسنامه برای احراز محرمیت برای تمامی هتلهای داخلی الزامی است.

تعداد روزهای تور کیش به دلخواه مسافر قابل تغییر میباشد . ولی به طور معمول این تورها به شکل دو شب و سه روز و یا سه شب و چهار روز از طرف مسافران درخواست میشود، لذا مسافرین محترم میتوانند تعداد شبهای اقامت خود را به دلخواه انتخاب نموده و تور مورد نظر خود را بر همین اساس از آژانس مربوطه درخواست نمایند.

</p>
<p>Tour’s Location</p>
<p>

بارگذاری نقشه
</p>